• У Хмельницькому триває підготовка до нового футбольного сезону
16:08, 19 серпня 2020 р.

У Хмельницькому триває підготовка до нового футбольного сезону

15 серпня хмельницьке «Поділля» зіграло товариський матч, проти чернівецької «Буковини». Приймали на гостей на центральному стадіоні «Поділля».

За словами тренера Віталія Костишина, головне завдання на сьогодні награвати ігрові зв’язки, команда оновлюється. На перший тайм «Поділля» вийшло умовно основним складом: Чуваєв, Пріхна, Клименко, Воловик, Морговський, Галета, Ліповуз, Романюк, Каверін, Задерецький, Прильопа. У першому таймі активно розпочали гру господарі майданчика, рахунок відкрив в середині тайму Артем Романюк. Через дві хвилини «Буковина» отримала другого гол. Задерецький прибрав захисника той в свою чергу не встигаючи збив його в штрафний – пенальті, Олександр Воловик, забив м’яч в сітку, через вісім хвилин «Поділля» зробило дубль і рахунок став 3:0.

У другому таймі Хмельничани вносили корективи та робили заміни у складі, господарі відбивали атаки, які одна за одною носили загрозу для взяття воріт. На 67-ій хвилині відзначився легіонер– Фаді Салбек. Прийнявши м’яч з незручної позиції, йому вдалось забити ще один гол. На 85-ій хвилині у ворота «Буковини» був 5 заключний гол. З результатом 5:0 господарі відсвяткували перемогу.

19 серпня у «Поділля» відбулася гра з командою прем’єр-ліги «Колос» у Ковалівці.