• Головна
  • Дизайн інтер'єру в Хмельницькому
Новини компаній
16:30, 21 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру в Хмельницькому

Новини компаній
Дизайн інтер'єру в Хмельницькому

Дизайн інтер'єру в Хмельницькому - стиль, краса і унікальність композицій, саме ці складові роблять інтер'єри не підвладні змінам в моді, трендам та тенденціям в дизайні. Стильні інтер'єри від кращих фахівців дизайну інтер'єру, предметного дизайну та творів сучасного мистецтва — дизайн студія Романа Москаленка.

Протягом декількох останніх років в області інтер'єрного дизайну відбулися деякі зміни, перш за все клієнтів стали цікавити естетична складова проекту. Функціональна частина також важлива, але клієнт все частіше хоче, щоб про дизайн його квартири або особняка говорили як про твір мистецтва.

Сучасний підхід в області інтер'єрного дизайну передбачає поєднання технологій для досягнення комфорту з композиціями і творами сучасного мистецтва, також можливо і поєднання різних стильових напрямків з певною витримкою і ритмом в їх поєднанні.

Студія Романа Москаленка на ринку послуг дизайну інтер'єру на професійному рівні працює вже досить давно, створюючи стильні інтер'єри преміум класу.

Дизайн інтер'єру в Хмельницькому, фото-1

Сучасний дизайн інтер'єру

  • Як правило, ми робимо ставку на ексклюзивність пропонованих інтер'єрних композицій з сучасними технологіями. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє підкреслити в інтер'єрі особисті риси господаря будинку.
  • Ми досить часто застосовуємо при проектуванні дизайну інтер'єрів змішання стилів, але робимо це професійно, створюючи нові, сучасні напрямки в дизайні інтер'єру, предметнім дизайні і сучасному мистецтві.
  • У нашому портфоліо Ви зможете знайти приклади інтер'єрних композицій, в яких знайшли відображення комбінації елементів, використовуваних в класичних стилях і більш сучасних.

Дизайн квартири в Хмельницькому

Створюючи дизайн інтер'єру квартири, наші дизайнери застосовують створені нашими декораторами елементи інтер'єрного декору, які не мають аналогів і будуть розроблятися та виготовлятися під необхідний стиль в оформленні інтер'єру квартири.

Дизайн інтер'єру в Хмельницькому, фото-2

Перш за все, як уже зазначалося раніше, це ексклюзивність запропонованих рішень. Другим доданком нашого успіху є використання інновацій і передових технологій, а також технік, розроблених в нашій студії. Цікаво в запропонованих інтер'єрних композиціях можуть виглядати всілякі елементи аквадизайну, скульптури, мозаїчні панно, а також розробки в області світлових інсталяцій (світлодизайну).

Ми впевнені в якості виконуваних робіт, тому ми даємо гарантію на створені нами інтер'єри. Якщо Вас зацікавила наша студія, зателефонуйте або напишіть нам, ми зможемо домовиться про особисту зустріч і обговорити всі питання що Вас зацікавлять, більше інформації у нас на сайті - дизайн інтер'єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер’єру #дизайн інтер’єру в квартирі #дизайн студія #дизайн проект в Хмельницькому
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
tanya0302
28 вересня 2021 р., 10:51
Дуже стильно! Це щось неймовірне🤩🤩😍
Yura29
28 вересня 2021 р., 10:52
Хочу у себя дома такой интерьер у нас такого не делают!!!
Оголошення
live comments feed...