• Головна
  • Про призначення державної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 річного віку
13:14, 21 серпня 2020 р.

Про призначення державної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 річного віку

Управління праці та соціального захисту населення інформує жителів міста про те, що в громадських приймальнях управління здійснюється прийом заяв для призначення допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80 річного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державна пенсійне страхування» або Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Для призначення державної соціальної допомоги на догляд за одинокими особами, яким виповнилося 80 та більше років, подаються такі документи:

- заява за формою, встановленою Мінсоцполітики;

- декларація про доходи та майновий стан осіб для призначення соціальної допомоги за формою встановленою Мінсоцполітики;

- висновок лікарсько-консультативної комісії, де обов’язково повинно бути зазначено, що заявник потребує постійного стороннього догляду.

Допомога на догляд призначається у розмірі 40% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( з 01.01.2020 року – 655,20 грн, з 01.07.2020 року – 684,80 грн).

Допомога призначається у випадку не отримання надбавки до пенсії на догляд, компенсації за надання соціальних послуг, допомоги на догляд за особою з інвалідністю першої чи другої групи внаслідок психічного розладу, компенсації на догляд за особою з інвалідністю або особою, яка досягла 80 річного віку. Для осіб, які отримують такі компенсації і допомоги та мають право на допомогу на догляд, вона призначається з місяця припинення таких виплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...