• Головна
  • У Хмельницькому майбутні першокласники, які живуть у сім'ях опікунів, отримали подарунки
11:35, 29 серпня 2020 р.

У Хмельницькому майбутні першокласники, які живуть у сім'ях опікунів, отримали подарунки

Напередодні нового навчального року до зеленої зали міської ради запросили дітей, які виховуються у сім’ях опікунів і йдуть до першого класу.

Цього року таких діток лише четверо. В урочистій обстановці заступник міського голови Галина Мельник привітала їх із передсвятом, Днем знань, і вступом у шкільне життя. Разом із щирими напутніми словами та найкращими побажаннями Галина Леонтіївна вручила завтрашнім першокласникам Івану, Вірі, Вероніці та Віталіні ранці з комплектами шкільного приладдя.

До привітань також долучилися представники Благодійного фонду «Щедрику-Ведрику», які подарували дітям цікаві настільні ігри та солодощі.

Під час зустрічі маленькі першокласники продекламували всім присутнім вірші.

Нагадаємо, необхідне шкільне приладдя цього року також отримали 250 хлопчиків і дівчаток з багатодітних сімей.

Загалом у Хмельницькому у сім’ях опікунів і піклувальників виховуються 108 дітей, які користуються пільгами. З державних пільг: безкоштовний проїзд у міському транспорті, безкоштовне харчування в школах, першочергове забезпечення підручниками, безоплатне утримання в дошкільних навчальних закладах, відвідання культурно-розважальних заходів, забезпечення безоплатними юридичними послугами, щорічне оздоровлення.

Комплексною програмою "Піклування" в місті Хмельницькому передбачено: надавати грошову допомогу на забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою та піклуванням, шкільною та спортивною формами; надавати грошову допомогу дітям названих категорій.

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку. Крім того, щомісяця дітям зазначених категорій виплачується додаткова грошова допомога на кишенькові витрати з міського бюджету з коштів місцевого бюджету.

Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, двічі на рік проходять обов'язкове комплексне медичне обстеження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...