• Головна
  • Автоматизація закладу громадського харчування
Новини компаній
15:35, 29 серпня 2020 р.

Автоматизація закладу громадського харчування

Новини компаній

Автоматизація кафе, заклади громадського харчування дозволяє систематизувати і структурувати роботу організації, спрощує прийом, відпрацювання замовлень, дає можливість виробляти зріз інформації, роздруківку звітів, створених в автоматичному режимі.

Придбати ефективну програму для автоматизації для кав'ярні ви можете вже зараз, пройшовши за посиланням https://skyservice.pro/ru/avtomatizacija-kofejni/!

Програма приймає замовлення в залі або з сайту закладу. Програма для ресторану, програма для кафе і піцерії також включає в себе роботу зі складом. Програма працює з наявними у вас касовим і торговим устаткуванням.

Комплексна автоматизація ресторанного бізнесу звільняє час офіціантів, адміністраторів. Робота може здійснюється за допомогою мобільного пристрою.

Важливо ще до відкриття нового закладу вибрати програму, з якою вам буде зручно і комфортно працювати. При грамотному підході до цього аспекту своєї роботи, ви зможете домогтися стабільного фінансового становища, швидко і без типових помилок початківців, провести роботу по впровадженню системи автоматизації ресторану, кафе, заклади громадського харчування.

Перед кожним рестораном стоїть безліч завдань, пов'язаних з підвищенням якості і швидкості обслуговування відвідувачів, налагодженням безперебійної доставки продуктів, оптимізацією поточних витрат. Швидко і ефективно вирішити всі ці завдання допоможе програма для автомтизации.

Як вибирати POS-програми

Багато підприємців орієнтуються на поради досвідченіших бізнесменів. Ми рекомендуємо самостійний, простий і надійний спосіб оцінки програмних рішень. Він складається з 5-ти кроків:

1. Визначити:

  • функціональні блоки - робочі ділянки, точки продажів, точки контролю.
  • процеси - чим займаються в кожному блоці.
  • мета і завдання - по кожному блоку і процесу.

2. Вибрати 2-3 програми автоматизації кав'ярні. Кожен провайдер надає до 2-х тижнів безкоштовного користування всіма функціями своєї POS системи.

3. Скласти план тестування - з урахуванням того, що ви зможете одночасно перевіряти в роботі лише одну програму.

4. Оформити передплату, звернутися до служби техпідтримки. Програма може бути як завгодно хороша, але без грамотного впровадження і підтримки залишитися «мертвим» файлом у вашій папці завантажень.

Ви також можете підписатись на безкоштовне тестування програми для кав'ярні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...