
14:07, 1 вересня 2020 р.
Легкоатлетка Марина Бех-Романчук підкорила всеукраїнську арену

Минулими вихідними, 29 і 30 серпня, у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді.
Участь у ньому взяли переможці і призери престижних міжнародних змагань, включаючи Олімпійські ігри, чемпіонати світу і Європи. Перший день змагань був насиченим на старти. Незважаючи на велику кількість учасників та титулованих спортсменів увага глядачів була прикута до сектору стрибків у довжину, адже там стартувала хмельничанка Марина Бех-Романчук. Легкоатлетка декілька днів тому приїхала з Польщі з перемогою і одразу підкорила всеукраїнську арену. Марина фактично у кожній спробі долала позначку 6,50 м та в підсумку святкувала перемогу з результатом 6,81 м.
Вітаємо Марину Бех-Романчук з черговою перемогою, бажаємо їй та її тренеру Вадиму Крушинському нових рекордів та вдалих стрибків!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:31, 29 травня
09:45, 1 червня
86
14:05, 4 червня
17:15, 29 травня