• Головна
  • Еко-виробників із Хмельниччини фінансуватиме Уряд Швейцарії
14:46, 8 вересня 2020 р.

Еко-виробників із Хмельниччини фінансуватиме Уряд Швейцарії

Еко-виробників із Хмельниччини фінансуватиме Уряд Швейцарії

Виробники органічної продукції з Хмельниччини матимуть можливість отримати підтримку від Уряду Швейцарії

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт “Органічна торгівля заради розвитку”, мета якого — збільшення експорту органічної продукції та розвиток внутрішнього ринку в Україні.

Проєкт діятиме до 2023 року і спрямований на стимулювання попиту на продукти органічного сільського господарства в Східній Європі. Для цього потрібне значне збільшення експорту, органічної продукції, а також розширення внутрішніх ринків.

Проєкт складається з декількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі і почнеться реалізація спільно зі швейцарськими партнерами.

Також плануються інформаційні заходи з підвищення обізнаності споживачів, виробників: удосконалення навичок лідерів сектору — зв’язок виробників з ринками, підтримка з питань сертифікації, обмін досвідом з виробництв органічної продукції.

Як зазначає директор Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу ОДА Олег Омелянюк, зацікавленість підприємств Хмельниччини у веденні органічного сільського господарства помітно зростає, адже таке землеробство не чинить негативного впливу на навколишнє середовища та дозволяє отримати високоякісну продукцію для харчування, яка цінується споживачами, особливо на європейському ринку. До того ж, все більше поціновувачів органічних продуктів з’являється і в Україні.

За словами посадовця, зараз в області функціонує 24 підприємства, сертифікованих на право органічного виробництва за різними напрямами діяльності. Сподіваємося, що допомога Уряду Швейцарії в розвитку органічного землеробства сприятиме розширенню ринків збуту для цих підприємств та стимулюватиме подальший розвиток цієї галузі в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #хмельниччина #продукція #фінансування #швецарія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...