• Головна
  • Кілька десятків офіцерів запасу з Хмельниччини призвали на військову службу
12:44, 9 вересня 2020 р.

Кілька десятків офіцерів запасу з Хмельниччини призвали на військову службу

Кілька десятків офіцерів запасу з Хмельниччини призвали на військову службу

З 1 жовтня 2020 року стартує осінній призов до лав Збройних Сил України офіцерів запасу.

Незабаром мешканців краю віком до 43-х років, які мають офіцерські звання, запросять до районних військових комісаріатів для співбесід та проходження медичні комісії.

Як повідомили у відділі офіцерів запасу і кадру Хмельницького обласного військового комісаріату, призову терміном на 18 місяців підлягають чоловіки та жінки, які свого часу закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту, але ще не проходили військової служби у ЗСУ. Після тримісячних курсів офіцери будуть призначені на посади у військові частини в місцях їхньої постійної дислокації, до виконання завдань у районі проведення ООС в Донецькій та Луганській областях їх не залучатимуть.

Слід зауважити, що соціальний захист призваних на службу офіцерів запасу є таким же, як і в офіцерів-контрактників. Так, вони отримуватимуть грошове забезпечення у розмірах від 15-ти тисяч гривень і вище, залежно від посади та військового звання. Їм надаватимуть щорічну відпустку терміном на 30 діб, забезпечуватимуть проживання в гуртожитках чи виплачуватимуть компенсацію за піднайом житла. Крім того, відповідно до чинного законодавства, за призваними офіцерами зберігається місце роботи та середня заробітна плата на весь період військової служби і роботодавець не може їх скоротити.

Нагадаємо: Хмельницькі важкоатлети стали призерами міжнародних змагань (ФОТО)

Також за військовослужбовцями та їх родинами зберігається право на житлове приміщення. Одним словом, призваний офіцер зберігає всі свої соціальні права та ще й має додаткові переваги. Після проходження півторарічного терміну військової служби у призваних офіцерів є вибір: повернуться до цивільного життя, або ж продовжити військову службу, підписавши контракт зі Збройними Силами. У разі продовження служби робоче місце і середньомісячна заробітна плата будуть зберігатися за ними й надалі.

  Прес-служба Хмельницького обласного військового комісаріату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов #офіцери #хмельницький #АРМІя #ЗСУ #Хмельницький_ОВК #Офіцери_запасу #призов
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...