• Головна
  • У Хмельницькому триває прийом проєктів для участі в конкурсі «Бюджет участі»
16:01, 11 вересня 2020 р.

У Хмельницькому триває прийом проєктів для участі в конкурсі «Бюджет участі»

Ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані за кошти міського бюджету у 2021 році. На ці цілі у 2021 році передбачається виділити 3 млн грн. Обсяг коштів на реалізацію одного проєкту - до 150 тис. грн.

Тематика проєктів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку.

Звертаємо увагу, що проєкти повинні бути інноваційними та прогресивними, а також обов’язково – загальнодоступними.

Прийом проєктів розпочинається 11 вересня і триватиме до 30 вересня. Потім проводитиметься оцінка поданих проєктів та виставлення їх на голосування. Голосування за проєкти триватиме з 16 до 30 листопада 2020 року. Переможці будуть оголошені 8 грудня 2020 року.

Проєкти можуть подавати мешканці, яким виповнилося 16 років.

Проєкти можна подати через всеукраїнську платформу «Громадський проєкт», у паперовому вигляді - до Управління адміністративних послуг (вул. Соборна, 16). Проєкт автор має подати особисто. Від одного автора може надходити не більше 2 проєктів.

Нагадаємо: До дня міста Хмельницького пройде міський квест

Голосування здійснюватиметься виключно через сервіс «Громадський проєкт». Голосувати можна або особисто через сервіс, або голосування та ідентифікація особи може бути проведена в Управлінні адміністративних послуг. Відповідальна особа ЦНАПу за пред’явлення особисто особою, яка підтримує проєкт, відповідних документів вносить голос особи на підтримку проєкту через електронний сервіс «Громадський проєкт».

З основними умовами та Положенням про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2020-2022 роки можна ознайомитисьтут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...