• Головна
  • Хмельницький очолив рейтинг українських міст у сприянні бизнес-клімату
16:46, 11 вересня 2020 р.

Хмельницький очолив рейтинг українських міст у сприянні бизнес-клімату

Хмельницький очолив рейтинг українських міст у сприянні бизнес-клімату

Згідно повідомлення Інституту економічних досліджень України, Хмельницький став лідером за сприятливістю бізнес-клімату. Відповідно до шкали рейтингового індексу наш обласний центр набрав 72,96 бала з максимальних 100.

До категорії міст за найбільш сприятливими умовами для бізнесу також потрапили Івано-Франківськ (66,95), Львів (66,15), Вінниця (66,45), Тернопіль (63,89) та Чернігів (62,88) – засвідчує дослідження.

Примітно, що у ході реалізації зазначеного проекту протягом січня-квітня по телефону були опитані 5,115 тисячі підприємців із 24 міст України – представників малого, середнього та великого бізнесу, тобто не менше 200 бізнесменів з кожного міста.

За словами організаторів опитування, в Україні слід продовжити дерегуляцію на національному рівні і переводити спілкування бізнесу з державою в електронний формат. Варто також вести діалог між бізнесом і владою – і це повинен бути реальний діалог.

У Хмельницькій державній податковій інспекції позитивно оцінили результати всеукраїнського рейтингу з бізнес-клімату і кажуть, що й надалі продовжуватимуть активну роз‘яснювальну роботу у підприємницькому середовищі за напрямками надання електронних сервісних послуг, зокрема, онлайн спілкування, яке сприяє розвитку бізнесу і протидіє поширенню коронавіросної інфекції.

Нагадаємо: Призначено нового прокурора Хмельницької області

«Електронізація стосунків з бізнес-спільнотою з одного боку, а з іншого – сучасний електронний сервіс, передусім, розширення можливостей Електронного кабінету – це той фромат, який ми пропонуємо платникам податків. До речі, з початку 2020 року фахівцями ДПІ надано хмельничанам понад 35 тисяч безкоштовних адміністративних послуг. І ця цифра значно вище від минулорічного результату», - зазначив керівник Хмельницької ДПІ Микола Ціхоцький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинг #хмельницький #лідер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...