• Головна
  • Як вибрати приміщення для офісу?
Новини компаній
19:23, 14 вересня 2020 р.

Як вибрати приміщення для офісу?

Новини компаній

Сьогодні питання про те, чи краще знімати офіс або придбати його у власність, залишається актуальним для більшості підприємців. Сьогодні ми розглянемо, що вигідніше - оренда офісу або покупка, які переваги кожного з цих варіантів.

Переваги оренди в порівнянні з покупкою офісу

Перша і головна перевага оренди - її доступність для молодих компаній, які тільки починають свій розвиток в бізнесі. Щоб зняти приміщення на сайті https://www.forumgroup.ua/ru/, вам не потрібно робити великих стартових вкладень, пов'язаних з придбанням приміщення та ремонтними роботами. Таких засобів просто може не бути у компаній-новачків - і тоді оренда приміщення стає для них єдиним варіантом. Це підтверджується статистикою: саме молоді фірми частіше за інших орендують офісні, торговельні або виробничі приміщення, поки не накопичать достатніх активів для їх придбання.

Поєднана з доступністю оренди перевага - можливість швидко в'їхати в офіс і почати працювати. Не всяка компанія потребує ексклюзивного вигляду, що вимагає місяці ремонту. Але навіть при бажанні облаштувати робочий простір орендарі ризикують зіткнутися з перешкодами. Наприклад, багато аспектів ремонту та перепланування офісу залежать від згоди керуючої компанії, у якій можуть бути свої погляди на внутрішній та зовнішній вигляд приміщення, розміщення реклами зовні будівлі та інше.

Інший плюс оренди - гнучкість, можливість в залежності від обставин знімати приміщення більшого або меншого метражу. Це дозволяє компанії підлаштовуватися під кон'юнктуру ринку і не переплачувати в ситуаціях, коли можна заощадити.

Зняти офіс або купити - що краще?

Сформулюємо кілька ключових недоліків покупки офісу на противагу недоліків оренди:

  • Необхідність одночасного вкладання великої суми грошей, що під силу тільки великій компанії.
  • При покупці офісного приміщення компанії-власнику доведеться самостійно вирішувати багато питань обслуговування.
  • Якщо офіс купується з метою подальшої оренди, потрібно врахувати: в умовах кризи пошук орендаря, готового платити прийнятну суму за приміщення, може зайняти невизначений час.
  • Утримувати комерційні приміщення досить затратно: вони обкладаються високим податком.
  • Трудомістка і сама процедура придбання офісу - повне оформлення власності може відбуватися в термін до року, а іноді - довше.

Що до плюсів покупки офісу, то вони очевидні і носять в першу чергу психологічний характер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...