• Головна
  • Найбільш незвичайні скульптури світу
Новини компаній
11:00, 18 вересня 2020 р.

Найбільш незвичайні скульптури світу

Новини компаній
Дизайн-студія Романа Москаленко

Дизайн-студія Романа Москаленко

Самі незвичайні скульптури світу — скульптури від дизайн студії Романа Москаленка. Сучасна скульптура здатна змінити вигляд інтер'єру. Її основне призначення - надання інтер'єру незвичайного, красивого і стильного вигляду, розставити акценти інтер'єрній композиції.

Сучасна скульптура може бути різноманітна як в стильовому відношенні, так і за матеріалом, з якого вона створена. Вона як правило органічно вписуватися в загальний стиль приміщення і природно гармонує з предметами інтер'єру.

Розробляючи для своїх клієнтів інтер'єрний дизайн, ми пропонуємо їм концепцію, що дозволяє зробити його стильним, унікальним і неповторним. Використання сучасної скульптури в інтер'єрі здатне привнести в дизайнерську композицію нотки свіжості. Скульптура в інтер'єрі є певним свідченням про високий художній смак клієнта.

Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленко

Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленко

Сучасна скульптура

  • Фахівці студії Романа Москаленко розробили кілька унікальних технік, які успішно використовують при створенні різних скульптур. У нашому портфоліо ви знайдете прекрасні високохудожні скульптури людей, а також птахів і тварин. Ми досконало володіємо техніками лайфкастинг, вони дозволяють створювати красиві жіночі та чоловічі скульптури, які знаходять застосування в самих стильних інтер'єрних композиціях.
  • Володіючи техніками виготовлення скульптур з допомогою унікальної технології металоконструкцій, ми здатні виконати інтер'єрні композиції з птахами і різними тваринами. Ця техніка дозволяє реалізувати скульптурні композиції, в яких досягнуто дивовижний рівень деталізації на тонких шарах скульптури. Ми здатні передати не просто форму крила птаха, а відобразити його структуру та найдрібніші його елементи.
  • Такі скульптури можуть бути застосовані як всередині будівлі, так і на відкритому повітрі. При експлуатації скульптур в агресивному середовищі ми застосовуємо спеціальні захисні покриття. Технологія хімічної металізації сріблом дозволяє створити унікальне захисне покриття, яке дозволяє протягом тривалого часу використовувати скульптури на відкритому повітрі з надзвичайно красивим ефектом візуального сприйняття.

Наші фахівці здатні виготовити на замовлення скульптуру в сучасному стилі, ми готові виконати і реалізувати будь-які ідеї замовника, створений нами індивідуальний художній скульптурний твір органічно впишеться в дизайн інтер'єру. Створюючи для замовника скульптуру або скульптурну композицію, ми зацікавлені в тому, щоб створити унікальний елемент декору, шедевр, цінність якого з часом буде лише зростати.

Найкреативніші скульптури світу

Застосовуючи нестандартні підходи до розробки концепції і дизайну скульптури, а також і до самих методів її виготовлення, наші скульптора вийшли на дуже високі і незвичайні результати в створенні сучасної скульптури.

Ми маємо великий досвід по створенню сучасної скульптури із застосуванням різних методів в її створенні. Ми пропонуємо тільки самі стильні й незвичайні вироби в сучасному мистецтві скульптури. Більше інформації про пропоновані технології у виготовленні скульптури ви можете побачити у нас на сайті, розділ скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сучасна скульптура #замовити скульптуру #скульптура у Хмельницькому #дизайн-студія Романа Москаленка
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
tanya0302
28 вересня 2021 р., 10:49
Пару раз попадала на ваші роботи, але більше такого ніде не бачила взагалі! Справді дуже красиві роботи😍
Оголошення
live comments feed...