• Головна
  • Геть оцінки! Школам дозволили відмовитися від балів на час карантину
09:32, 23 вересня 2020 р.

Геть оцінки! Школам дозволили відмовитися від балів на час карантину

Геть оцінки! Школам дозволили відмовитися від балів на час карантину

Навчальні заклади можуть комбінувати очне та дистанційне навчання

Під час карантину при проведенні дистанційного навчання школам дозволено замість 12-бального оцінювання деяких предметів використовувати критерій "зараховано" / "не зараховано", якщо понад половина уроків проводилися віддалено. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

Таке оцінювання дозволяється для таких предметів: "Фізична культура", "Трудове навчання", "Образотворче мистецтво", "Музичне мистецтво", "Основи здоров'я".

Причому в Міносвіти уточнюють, що можливість запровадження власної шкали оцінювання результатів навчання учнів визначене в статті 17 Закону України "Про загальну середню освіту".

"У разі введення навчальним закладом власної шкали оцінювання результатів навчання учнів ним мають бути визначені правила переведення до системи оцінювання, визначеної законодавством", – зазначають у МОН.

Також у міністерстві пояснили, що в період карантину у школах може використовуватися так зване змішане навчання, коли паралельно застосовуються очна та дистанційна форми.

Нагадаємо: У Хмельницькому кількість класів, що перебувають на дистанційному навчанні збільшилася (ВІДЕО)

"Таке навчання є однією з багатьох освітніх технологій і не потребує регламентації в нормативних актах", – заявили в Міносвіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #хмельницький #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...