
15:18, 23 вересня 2020 р.
У Хмельницькому новозбудовану вулицю відкрили для транспорту
Сьогодні пустили транспорт по першій за багато років, збудованій з нуля магістральній дорозі на вулиці Січових Стрільців.
«Чотирьохсмугова, із освітленням без «павутиння», новою системою зливової каналізації, тротуарами, велодоріжкою, острівками безпеки і надійною основою, збудованою по технології ресайклінгу.
Три шари асфальту, загальна товщина – 21 см. Верхній шар встелений 5 см крупнозернистого ШМА, який застосовують на великих магістралях.
Встановили також три зупинки для очікування громадського транспорту з облаштованими кишенями. В наступному році плануємо запускати туди один із маршрутів», - розповів міський голова Олександр Симчишин.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:32, 15 червня
27
10:18, 11 червня
5
10:18, 11 червня
16
15:08, 22 червня
1