• Головна
  • Червона зона: Компенсація для сплати комуналки
15:54, 28 вересня 2020 р.

Червона зона: Компенсація для сплати комуналки

Компенсувати людям кошти на комунальні витрати з державного бюджету вимагає в уряду представник “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, голова ГО “Рада голів ОСББ” Сергій Лупак.

   Джерело: Про це голова ГО “Рада голів ОСББ Тернополя”, експерт з питань ЖКГ, представник фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Сергій Лупак написав на своїй сторінці у Facebook.

   Дослівно: “Кожне рішення уряду про віднесення до “червоної зони” треба супроводжувати рішенням про нарахування кожній родині компенсації на сплату комунальних послуг. Тоді рішення урядовців будуть обдуманішими з урахуванням економічних та соціальних реалій.”, - написав Сергій Лупак.

   Деталі: Сергій Лупак зазначив, що стурбований тим, що уряд взагалі не враховує соціальних та економічних реалій. Люди втрачають роботу, а бізнес не може працювати в режимі “старт/стоп” за вказівкою київського чиновника.

   “Правил безпеки, маскового режиму, використання антисептиків треба дотримуватися, бо хвороба існує і може мати погані наслідки. Але має бути економічна логіка. Бізнес не може зупинятися кожних два тижні та працювати в режимі “старт/стоп” за вказівкою київського чиновника. Люди не можуть жити без доходів, бо є “рішення уряду”, - написав Сергій Лупак.

   Представник партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість” зауважив, що адміністративні заборони без компенсацій для людей є несправедливими та загрожують комунальним колапсом.

   “Мене найбільше турбує, що буде, як прийдуть холоди. Якщо у людей не буде роботи, не буде чим платити за комуналку. Якщо не буде грошей у комунальній сфері — не буде тепла, бо ж у нас “ринкові ціни на газ” і “окрема плата за траспортування і розподіл”. Урядові адміністративні заборони без компенсацій для людей є несправедливими та суперечать економічній логіці”, - написав Сергій Лупак.

   Важливо: Сергій Лупак входить до фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” та належить до найбільш фахових керівників ОСББ міста Тернополя. Серед іншого впроваджені під його керівництвом енергоефективні технології дозволяють мешканцям ОСББ економити до мільйона гривень на рік.

   Партія підтримує курс чинного міського голову Сергія Надала. Сам голова Тернополя під час одного з останніх виступів відзначив, що “Порядок. Відповідальність. Справедливість” - це справжня команда позитивних змін. Команда розвитку Тернополя, яка підвищить якість депутатського корпусу.

   “Я знаю цих людей, з багатьма з них працюю. Це професіонали. Вони не словами а багаторічною щоденною працею розвивали Тернопіль. Очікую, що ця команда дозволить різко підвищити рівень депутатського корпусу. І ми будемо працювати значно ефективніше. Це важливо, оскільки ми не можемо собі дозволити розкоші витрачати час на популізм чи пустопорожнє критиканство”, - зазначив Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...