• Головна
  • Із золотими нагородами повернулися хмельницькі гирьовики з Чемпіонату Європи
16:31, 6 жовтня 2020 р.

Із золотими нагородами повернулися хмельницькі гирьовики з Чемпіонату Європи

Днями в місті Нествед (Данія) пройшов Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих.

Два хмельницьких спортсмена представляли наше місто на цих змаганнях та здобули шість перемог. Полміра Квіквініа у ваговій категорії 95 кілограмів в поштовху виборов 1 місце. Аналогічний результат спортсмен показав і у ривку. В сумі двоєборства та у довгому циклі також виборов два золота. В результаті спортсмен завоював 4 золоті медалі у чотирьох класифікаціях.

Його колега Володимир Ризак, який виступив у ваговій категорії 68 кілограмів, в довгому циклі здобув 1 місце та у командній естафеті також - 1 місце. До слова Палміра Квіквініа є майстром спорту міжнародного класу, а Володимир Ризак є майстром спорту України, обидва спортсмени демонструють високі результати на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових звершень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію