![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
18:36, 7 жовтня 2020 р.
Завантаженість ліжкомісць в закладах охорони здоров’я Хмельниччини (ВІДЕО)
![Фото: nashemisto.dp.ua Фото: nashemisto.dp.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: nashemisto.dp.ua
Брифінг Оксани Ситницької щодо ситуації в області із захворюваністю на COVID-19
Сьогодні про ситуацію на Хмельниччині з поширенням коронавірусної інфекції та заходи щодо протидії її поширенню під час брифінгу розповіла заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька.
Головні тези брифінгу:
➡ Наразі завантаженість ліжкомісць в закладах охорони здоров’я складає: Хмельницька інфекційна лікарня – 88%, Волочиська ЦРЛ – 27%, Городоцька ЦРЛ – 79%, Дунаєвецька ЦРЛ – 73%, Ізяславська ЦРЛ – 27%, Кам’янець-Подільська ЦРЛ – 82%, Красилівська ЦРЛ – 47%, Славутська ЦРЛ – 78%, Старокостянтинівська ЦРЛ – 53%, Хмельницька ЦРЛ – 57%, Шепетівська ЦРЛ – 86%, Хмельницька міська лікарня – 100%, лікарня в м. Нетішин – 19%.
➡ Станом на вечір 6 жовтня в області було зареєстровано 8 027 випадків захворювання на COVID-19, з них на стаціонарному лікуванні перебувало 517 осіб, на амбулаторному – 3 935, одужали – 3 398 осіб, померли – 177. Станом на час брифінгу було зареєстровано ще 263 нових випадки захворювання, а також ще 4 летальних випадки внаслідок ускладнень через COVID-19.
➡ Станом на 15.00 6.10.2020 нові випадки захворювання серед освітян області виявлено у 11 вчителів, 2 працівників з обслуговуючого персоналу, 2 учнів і 6 вихователів закладів дошкільної освіти.
➡ Станом на 6.10.2020 на дистанційну форму навчання в області перейшли: у м. Хмельницький – НВК №2 (10 клас), гімназія №2 (9 клас), спеціалізована загально-освітня школа №12 (4 клас), Хмельницький ліцей №17 (7 та 9 клас), спеціалізована загально-освітня школа №19 (6 клас); Городоцький район – с. Жищинці (всі 6 класи), Городоцький ліцей №4 (всі 7 класи); м. Кам’янець-Подільський – загально-освітня школа №15 (10 клас); м. Старокостянтинів – школа №7 (1 клас); смт.Теофіполь – школа №1 (4 клас); Кам’янець-Подільський район Гуменецький ліцей (8 клас).
➡ Стабілізувалася ситуація щодо виявлення випадків захворювання в закладах соціального захисту області. Так, до Базалійського будинку інтернату повернулися останні два підопічних, які лікувалися в Ізяславській ЦРЛ, з Хмельницького геріатричного пансіонату ще дві особи перебувають на лікуванні в Хмельницькій міській лікарні, з Лісоводського будинку – інтернату на лікуванні перебуває санітарка та 2 особи визначені як контактні з нею, всі інші особи, які проживають в інтернаті і персонал перебувають під медичним наглядом. Також не зафіксовано нових випадків захворювання в дитячому будинку “Подолянчик”, де були раніше виявлені випадки серед працівників закладу.
➡ В області ведеться активна робота щодо підключення закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, до постачання киснем. Так, за останній тиждень підключено 51 нову кисневу точку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
00:30, 15 липня
12:47, 17 липня
1
live comments feed...