11:00
24 липня
10 жовтня о 09:39 рятувальники 9 Державної пожежно-рятувальної частини отримали повідомлення про те, що на вул. Слави в м. Волочиськ здійснюючи роботи по утеплюванню багатоквартирного житлового будинку, два громадянина можуть впасти з висоти 9-го поверху.
Ще до приїзду пожежно-рятувального підрозділу одного з постраждалих вдалося врятувати жителям будинку.
Бійці ДСНС за допомогою рятувальної мотузки, пожежного поясу та карабіну через вікно квартири 8-го поверху врятували 34-річного чоловіка та передали його працівникам швидкої допомоги.
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області