• Головна
  • В Хмельницькому додано ще дві бригади для забору зразків у пацієнтів з підозрою на COVID-19
08:28, 13 жовтня 2020 р.

В Хмельницькому додано ще дві бригади для забору зразків у пацієнтів з підозрою на COVID-19

В Хмельницькому додано ще дві бригади для забору зразків у пацієнтів з підозрою на COVID-19

На базі КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» та КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Хмельницької міської ради створено по одній бригаді для забору зразків біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19. В Хмельницькому працює шість мобільних бригад.

Також проведено територіальний розподіл щодо роботи мобільних бригад. Так, мобільна медична бригада КП «ЦПМСД №1» здійснює виїзди за направленнями лікарів амбулаторій №№5, 6, 7, 8 цього ж комунального підприємства.

Мобільна медична бригада КП «ЦПМСД №2» здійснює виїзди за направленнями лікарів амбулаторій №№3, 11, 12, 13.

Мобільні медичні бригади КП «Хмельницького міського лікувально діагностичного центру» працюють за направленнями лікарів амбулаторій №№1, 2 3, 4, 9, 10, 11 КП «ЦПМСД №1» та амбулаторій №№1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 КП «ЦПМСД №2».

Нагадаємо:

Введення додаткових бригад та територіальний розподіл дозволить зменшити навантаження на бригади «Хмельницького міського лікувально діагностичного центру» та проводити забір у більшої кількості хмельничан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
З самого початку спалаху COVID-19 IPC грає важливу роль в профілактичних і пом'якшуючих заходах. Щоб забезпечити засноване на фактичних даних керівництво за якістю і оперативне реагування на глобальний попит, ВООЗ скликала Спеціальну консультативну групу експертів з профілактики та інфекційного контролю у рамках.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...