• Головна
  • Малий бізнес Хмельниччини поповнив місцевий бюджет на понад 660 мільйонів гривень
13:39, 14 жовтня 2020 р.

Малий бізнес Хмельниччини поповнив місцевий бюджет на понад 660 мільйонів гривень

Підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування протягом трьох кварталів поточного року сплатили до місцевого бюджету 662 мільйони гривень єдиного податку.

Таким чином, місцеві громади Хмельниччини з початку поточного року отримали від суб’єктів господарювання – спрощенців на 5 відсотків коштів більше проти аналогічного періоду минулого року, що в абсолютній сумі становить понад 30 мільйонів гривень.

Індикативне завдання виконано на 101,7 відсотка, додатково до місцевої скарбниці надійшло 11 мільйонів гривень.Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили понад 430 мільйонів гривень єдиного податку, яких на сьогоднішній день зареєстровано більш ніж 46 тисяч.

Майже 148 мільйонів гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали понад 81,5 мільйона гривень податкових надходжень.

Як зазначають у відомстві, підприємці регіону впродовж останніх років демонструють показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, сьогодні спостерігається наповнення місцевих бюджетів реальними коштами. До того ж підприємці краю не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...