
08:34, 18 жовтня 2020 р.
У Хмельницькому потяг збив жінку

У Хмельницькому при переході залізничних колій в районі колишньої шкіргалантерейної фабрики потяг збив 49-річну жінку. Подія сталася сьогодні, 17 жовтня, близько восьмої години ранку.
Про це Суспільному розповіла начальниця сектору комунікації головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Інна Глега.
За словами поліцейської, жінка була госпіталізована до лікарні та знаходиться у важкому стані.
«За словами свідків, травмована жінка ішла залізничним переходом у навушниках, тому, ймовірно, не чула наближення потяга. Останній рухався зі станції Хмельницький у напрямку станції Гречани. За попередньої інформацією, жінка дістала важкі травми від удару локомотива», - каже Інна Глега.
Наразі правоохоронці з’ясовують усі подробиці нещасного випадку, додає речниця Нацполіції області.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:22
25 травня
Сучасна реабілітація для дорослих та дітей у Хмельницькому — шлях до життя без болю разом із центром АКСІС
Новини компаній
09:30
22 травня
Оголошення
10:19, 18 травня
1
10:58, 23 травня
09:57, 19 травня
325
00:14, 20 травня
113