• Головна
  • Громади Хмельниччини стали кращими у конкурсі Мінрегіону
11:05, 19 жовтня 2020 р.

Громади Хмельниччини стали кращими у конкурсі Мінрегіону

Громади Хмельниччини стали кращими у конкурсі Мінрегіону

16 жовтня у Мінрегіоні було оголошено переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році», який проводився вже всьоме. Конкурс організовує та проводить Мінрегіон у партнерстві з Радою Європи.

Асоціація міст України міст також є партнером Конкурсу, підтримує його проведення, представник АМУ є членом Конкурсної комісії. Цього року Конкурс проводився за такими темами:

- Влада та громада: інформування, діалог, участь;

- Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта);

- Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища. На конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.

Гарні результати показала Дунаєвецька та Славутські міські громади Хмельниччини. Так, Дипломом ІІ ступеня нагороджено Дунаєвецьку міську раду об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району Хмельницької області за проект «Почуємо кожного» у темі «Влада та громада: інформування, діалог, участь».

Ця ж міська рада у темі «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища» нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за проект «Чиста громада для майбутніх поколінь». У номінації «Спеціальна відзнака» за темою «Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)» відзначено Славутську міську раду об’єднаної територіальної громади Хмельницької області за «Відкриття «Університету третього віку». Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...