• Головна
  • Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд
08:24, 21 жовтня 2020 р.

Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд

Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд

Партнерство Open Government Partnership з центром у Вашингтоні об’єднує представників урядів, громадянського суспільства, бізнесу, некомерційних організацій з метою впровадження відкритого урядування як ефективного засобу взаємодії між владою і громадою.

«Приєднання до партнерства – це визнання на міжнародному рівні досягнень міста у сфері відкритого урядування, адже відкритість, підзвітність і чесність – це принципи, якими ми керуємося у своїй діяльності, а одним із пріоритетів, визначених у Стратегії розвитку міста Хмельницького, є розвиток е-демократії. Насамперед, це електронні сервіси та відриті дані», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Зокрема, місто Хмельницький підключено до «Єдиної платформи місцевої електронної демократії», а також функціонують сервіси – «Місцеві петиції», «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю». У місті успішно здійснюється реалізація власного стартапу – проєкт MyCity (веб-портал «Єдина інформаційна система міста» http://mycity.khm.gov.ua), а у 2018 році рішенням сесії міської ради Хмельницький приєднано до Міжнародної Хартії відкритих даних https://opendatacharter.net/government-adopters/

Партнерство дає можливість заявити про себе на інформаційних платформах членів Партнерства, зробити Хмельницький ще більш знаним і впізнаваним у світі.

Ініціатором приєднання до Партнерства виступила Хмельницька міська рада. Над підготовкою заявки працювали ХМКП «Хмельницькінфоцентр», КУ «Агенція розвитку Хмельницького», ГО «Хмельницька ініціатива».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...