• Головна
  • Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» знають як протистояти епідемії і кризі
Політичні новини
18:22, 22 жовтня 2020 р.

Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» знають як протистояти епідемії і кризі

Політичні новини

Народний депутат України, лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Хмельницький, де зустрілася з колективом медичних працівників КП «Хмельницька інфекційна лікарня».

У цьому закладі Юлія Володимирівна не вперше. Понад десять років тому під час пандемії так званого «свинячого» грипу A/H1N1 вона надавала допомогу і підтримку медзакладу. Отож розмова була змістовною і торкнулася всіх аспектів надання медичних послуг – від забезпечення «інфекційок» необхідним обладнанням та ліками, оплати праці медиків до докорінних змін у системі охорони здоров’я, як то негайне запровадження страхової медицини. Юлія Тимошенко наголосила, що саме запровадження обов’язкового медичного страхування – це можливість створити гідне фінансування медицини.

«Ми поклали до Верховної Ради закон, який розроблений на базі європейського досвіду щодо обов’язкового медичного страхування. Там є чотири джерела страховки: сама людина, роботодавець, державний бюджет та місцевий бюджет. Тому ми хочемо поєднати ці чотири складові й зробити потужну страховку для наших людей, медиків забезпечити європейського рівня зарплатами», – зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» знають як протистояти епідемії і кризі, фото-1

Вона також повідомила, що у вівторок, 20 жовтня, Верховна Рада підтримала постанову «Батьківщини» №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз. За документ проголосували 308 народних депутатів. Команда «Батьківщини» застосувала весь свій успішний досвід протидії епідеміям та надала владі фаховий план боротьби із КОВІД. Юлія Тимошенко озвучила усі деталі покрокового плану дій, які передбачають, зокрема, забезпечення безкоштовними аналізами, які необхідні хворим на КОВІД, включаючи комп’ютерну томографію та безкоштовними ліками хворих на коронавірус з коригуванням протоколу під найбільш ефективне лікування, проведення 100 тисяч ПЛР-тестів на добу.

Тема боротьби з епідемією ковід-19 була також головною на пресконференції лідера партії ВО «Батьківщина». Але журналістів також цікавили бюджетні перспективи країни, адже безпорадна і непрофесійна влада продовжує зіштовхувати країну в боргову яму: сьогодні в доходах бюджету – дві третини запозичень і лише одна третина доходів від податків з економіки.

«На наступний рік 702 мільярди у внесеному проєкті бюджету заплановано запозичити. По суті це безперервний конвеєр створення боргів. Держава не виконує головне своє завдання – захист людей, бо фактично працює на іноземних позичальників», – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що Україна якнайшвидше має змінити стратегію дій. Адже має всі необхідні ресурси, аби самостійно наповнювати скарбницю і не затягувати все сильніше борговий зашморг для країни.

Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» знають як протистояти епідемії і кризі, фото-2

Юлія Тимошенко переконана, шанс змінити курс країни із нескінченних запозичень на курс, коли країна забезпечуватиме бюджет завдяки використанню власних ресурсів, – це день місцевих виборів 25-го жовтня. «Тому потрібно прийти на вибори 25-го жовтня на виборчу дільницю, отримуючися всіх необхідних заходів безпеки та проголосувати. Бо це шанс не лише привести фахових і відповідальних людей до керівництва місцевими громадами, а й змінити хибний курс країни», – впевнена Юлія Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юлія #Тимошенко #«Батьківщини» #протидія #епідемія #криза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...