• Головна
  • Work and Travel USA студентам в місті Хмельницкий
Новини компаній
15:15, 29 жовтня 2020 р.

Work and Travel USA студентам в місті Хмельницкий

Новини компаній

Наш партнер у США призначений Державним департаментом Сполучених Штатів як спонсор Літньої програми робочих поїздок Work and Travel. Програма ворк энд тревел - це програма культурного обміну для відвідувачів.

Усі учасники Work & Travel із Хмельницького матимуть унікальну, проте динамічну можливість пережити повсякденне життя в Сполучених Штатах, охоплюючи їхні традиції, історію та культуру завдяки короткотерміновим можливостям роботи; досвід, який сильно відрізняється від досвіду туриста. Команда FLeaders прагне допомогти розпочати та розгорнути американську літню пригоду, про яку мріяла на той час.

Програма відкрита студентам з Хмельницького в сотенях американських підприємств, які хочуть надати унікальну відповідь на свої сезонні або пікові потреби у персоналі, водночас охоплюючи різноманітність робочих місць. Програма Work and Travel відповідає високомотивованим студентам університетів у Хмельницькому, які прагнуть стати частиною американської команди, що приймає сайти, та компаніями, що працюють у Сполучених Штатах, які мають можливість найняти додатковий персонал для своїх пікових навантажень та збагатити своє робоче середовище.

Стати учасником програми Work and Travel, якщо Ви навчаєтесь у Хмельницькому.
Усі учасники матимуть унікальну, проте динамічну можливість пережити повсякденне життя в Сполучених Штатах, охоплюючи їхні традиції, історію та культуру завдяки короткотерміновим можливостям роботи; досвід, який сильно відрізняється від досвіду туриста. Команда Work and Travel Хмельницкий прагне допомогти розпочати та розгорнути американську літню пригоду, про яку мріяла на той час.

Програма літніх робочих поїздок Work and Travel забезпечує спонсорство візи J-1, працевлаштування на основну, сезонну роботу на початковому рівні в континентальній частині США, а також допомогу в житлі та транспорті та постійний моніторинг та підтримку "один на один". гарантувати, що всі учасники повернуться додому із чудовими спогадами про позитивну пригоду за кордоном.

Учасники програми Work and Travel з Хмельницького

Ласкаво просимо! Ми всі дуже раді, що ви будуте у нашій програмі. Студенти, які беруть участь у програмі Summer Work Travel, повинні очікувати найкращого. Ми прагнемо надати вам постійні ресурси та послуги для підтримки вас до та під час вашої програми у США.

У цьому розділі ви знайдете корисну інформацію про програму Work and Travel, яка допоможе вам дізнатися більше та підготуватися до корисного досвіду в США. Виберіть тему на вкладках для отримання додаткової інформації. Після прийняття в програму, будь ласка, приділіть кілька хвилин, щоб прочитати всі документи, які ви отримаєте від програми Work & Travel у пакеті прибуття, оскільки вони надають вам важливу детальну інформацію про ваші права та обов'язки, а також програмні процедури та вказівки для забезпечення безперебійної роботи. пристосування до режиму дня в США. Підготовка має вирішальне значення для вашого літнього досвіду.

FLeaders завжди буде для вас. Якщо у вас виникнуть запитання або вам потрібна допомога, будь ласка, зв'яжіться з нами. FLeaders бажає вам чудових американських пригод!

Робота та подорожі у США

FLeaders вимагає, щоб усі учасники із Хмельницького влаштувались на роботу до прибуття. Ваш успіх на будь-якому американському робочому місці залежить від вашої гнучкості, ентузіазму та готовності пристосовуватися та вчитися, наполегливо працювати та діяти як командний гравець. Ініціативність, позитивне ставлення, пунктуальність, доброта та посмішки ніколи не залишаться без попередження.

Розміщення в програмі має носити сезонний або тимчасовий характер і забезпечувати можливості для регулярного спілкування та взаємодії з громадянами США, а також надавати можливість відчути культуру Сполучених Штатів під час робочої частини програми. Працевлаштування завжди підпадає під базові навички, загальну категорію. Більшість учасників працюють у сфері послуг, для роботодавців такі ресторани та заклади швидкого харчування, готелі, курорти, гірськолижні зони, парки розваг, магазини морозива, роздрібні магазини, супермаркети, компанії з управління басейнами тощо.

Work and Travel програма пропонує варіанти розміщення на час, коли ви подаєте заявку на участь у програмі. Будь ласка, перегляньте форму заявки, щоб повністю зрозуміти ваш варіант.

Work and Travel Full placement

Учасники мають працевлаштування до прибуття через спонсора. FLeaders уклав домовленості з кількома компаніями по всій території Сполучених Штатів, щоб ми могли заповнити їх посади в учасників програми J1 Summer Work Travel. Ми організуємо базові навички, сезонну роботу початкового рівня, подібну до тієї, яку мав би мати студент у США під час шкільної перерви. Ми надамо список робочих місць, який включатиме назву компанії, її місцезнаходження, наявні посади, пільги по працевлаштуванню та інформацію про житло. Для підтвердження прийняття необхідно пройти співбесіду.

Work and Travel Self placement

Учасники мають гнучкість у пошуку та забезпеченні місця роботи до прибуття, самостійно / самостійно. Учасники, які користуються цим варіантом, повинні будуть надати копію підписаної форми роботи, яка повинна пройти процес перевірки роботи. Цей варіант популярний серед учасників, що повертаються.

Work and Travel: подорожі та поїздки в Нью-Йорк

У кінці літа у нас буде запланована подорож до Нью-Йорка. Перечень річей які можно зробити у літку в NY City

• Пропливіть повз Статую Свободи в гавані Нью-Йорка
• Дослідіть Центральний парк і Полуничні поля
• Пройдіться через Бруклінський міст від Манхеттена до Брукліна
• Підготуйте свій ласун до найкращого магазину цукерок у світі
• Огляньте відомі кінофільми по Нью-Йорку
• Пройдіться по пр. Пр. До Рокфеллерівського центру та знаменитого ковзанки
• Купуйте в найбільшому магазині Macy's у світі
• Випробуйте світло та звуки Таймс-сквер
• Направляйтеся в центр міста до акумуляторного парку, Ground Zero та Wall St.
• Відвідайте кампус Нью-Йорка та парк Вашингтон-сквер
• Будьте в національному телешоу
• Підберіть чудовий спортивний одяг у Niketown & The NBA Store, де ви можете зустріти зірку НБА
• Позуйте для групової фотографії в Лінкольн-центрі та школі Джулліарда
• Подивіться St. Marks Place, найбожевільнішу вулицю в Нью-Йорку
• Вигідні ціни в одному з найбільших торгових центрів Америки
• Проведіть час у таких чудових районах, як Чайнатаун, Маленька Італія та Сохо
• Йдіть на обідню перерву на Гранд Центральний вокзал і здивуйтеся його розміру
• Пообідайте на Іст-Рівер у морському порту Саут-Стріт
• Прогуляйтеся в районі Медісон-сквер-Гарден, найвідомішої арени у світі
• Знайдіть прапор вашої країни в ООН
• Чау-нью-йоркські хот-доги та піца - найкраще!

Отже, якщо Вы начаєтесь у Хмельницькому, реєструйтесь онлайн у програмі Work and Travel у компанії FLeaders

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...