Через гриби на Хмельниччині переносять початок полювання

Через гриби на Хмельниччині переносять початок полювання

По­год­ні умо­ви в жов­тні пос­при­яли то­му, що лю­би­те­лі «ти­хо­го» по­лю­ван­ня роз­по­ча­ли се­зон зби­ран­ня гри­бів. Са­ме то­му, що ба­га­то гриб­ни­ків у лі­сах, Хмель­ницьке об­ласне Уп­равлін­ня лі­со­во­го та мис­ливсь­ко­го гос­по­дарс­тва звер­та­єть­ся до мис­ливців від­термі­ну­ва­ти по­ча­ток по­лю­ван­ня.

«У зв’яз­ку зі спри­ят­ли­ви­ми по­год­ни­ми умо­ва­ми для збо­ру гри­бів, що приз­ве­ло до ма­со­во­го від­ві­ду­ван­ня на­се­лен­ням лі­со­вих ма­си­вів, 7 і 8 лис­то­па­да по­лю­ван­ня на те­ри­то­рії дер­жавних лі­со­гос­по­дарсь­ких під­при­ємств об­ласті про­во­ди­ти­ся не бу­де», — по­ві­до­ми­ло ві­домс­тво на сво­їй сто­рін­ці у фей­сбу­ці.

Хмель­ницьке об­ласне уп­равлін­ня лі­со­во­го та мис­ливсь­ко­го гос­по­дарс­тва ре­ко­мен­дує ін­шим ко­рис­ту­ва­чам мис­ливсь­ких угідь теж пе­ре­нес­ти стро­ки по­лю­ван­ня на пар­но­ко­пит­них тва­рин та хут­ро­вих зві­рів на більш піз­ній пе­рі­од для за­по­бі­ган­ня не­щас­них ви­пад­ків під час його про­ве­ден­ня.

Джерело
хмельниччина полювання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі