Лінійка роботів I Robot Roomba для сухого прибирання

Лінійка роботів-пилососів i Robot Roomba представлена ​​відомим виробником, як колекція агрегатів, призначених для сухого прибирання в житлових приміщеннях. За допомогою таких пристроїв можна швидко і якісно прибирати такі види підлогових покриття, як лінолеум, керамічна плитка, ламінат, паркет і дерев'яні підлоги.

Навігаційна система пилососа представлена ​​кількома датчиками, за допомогою яких сканується навколишній простір, створюється карта всіх кімнат і приміщень, а також розробляється маршрут, рухаючись по якому, пилосос здійснює прибирання.

Лінійка роботів I Robot Roomba для сухого прибирання, фото-1

Щоб ефективно і якісно зібрати сміття з підлоги, агрегат використовує потужну вакуумну турбіну, а за допомогою основної щітки він якісно і ретельно збирає з підлоги дрібне сміття, пил і шерсть тварин. Одночасно з основною, бічна щітка вимітає пил з кутів і інших важкодоступних місць.

На які особливості і функції цієї лінійки звернули особливу увагу покупці, які вже використовують агрегати в прибиранні своїх будинків і квартир?

  • Щітки. Пристрої в цій колекції оснащені 2-ма щітками, призначеними для збору сміття і пилу, не тільки з рівних поверхонь, але і з складних і важкодоступних місць.
  • Бічні щітки. Завдяки ретельно продуманій формі, такі щітки здатні вимітати сміття з кутів або уздовж стін, в напрямку руху самого пристрою.
  • Захист від падінь. По периметру пристрою встановлені високочутливі датчики, які своєчасно визначають небезпечні місця, такі як сходи, і дають команду пристрою розвернутися і рухатися в іншому напрямку.
  • Виявлення забруднених ділянок. За допомогою інших датчиків, пристрій виявляє забруднені ділянки і проходить їх по кілька разів, поки не буде досягнута їх ідеальна чистота.
  • Підзарядка. Після того, як повний цикл збирання закінчено або рівень заряду акумулятора є занадто низьким, пилосос самостійно повертається на базу і стає на підзарядку, а якщо прибирання ще не закінчено, він повертається і доводить справу до кінця.
  • Функція самоочищення. У деяких моделях цієї лінійки, виробником передбачена ефективна функція самоочищення, користуючись якою, агрегат самостійно переміщує сміття з контейнера всередині, в спеціальний мішок, закріплений на базі.

У нашій компанії, покупка роботів-пилососів I Robot Roomba є комфортною і вигідною, за рахунок привабливої ​​вартості пристроїв і приємних знижок, які ми готові зробити для кожного покупця. На нашому сайті https://smartrobot.com.ua/ ви зможете підібрати підходящу модель цієї лінійки роботів-пилососів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі