На Хмельниччині фермера зобов’язано повернути надані державою кошти на розвиток господарства

На Хмельниччині фермера зобов’язано повернути надані державою кошти на розвиток господарства, Палій Вадим

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури проводять роботу, спрямовану на усунення порушень вимог бюджетного законодавства. За результатами розгляду судом позовної заяви Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, фермерське господарство зобов’язано повернути до державного бюджету кошти фінансової підтримки.

Так, місцевою прокуратурою встановлено, що у 2017 році Українським державним фондом підтримки фермерських господарств на поворотній основі надано фінансову допомогу в сумі 300 тис грн одному із фермерських господарств, що здійснює свою діяльність на території Новоушицького району. Відповідно до визначеного за домовленістю сторін графіку, повернення коштів має відбуватись частинами упродовж трьох років, однак з часу отримання позики фермером не перераховано до бюджету жодної гривні.

Внаслідок цього на теперішній час виникла заборгованість зі сплати коштів на суму 200 тис грн. Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про стягнення вказаної заборгованості, а також штрафних санкцій за невиконання господарського зобов’язання на суму понад 70 тис грн. Господарським судом Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено. Пресслужба Хмельницької обласної прокуратур

земля хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі