Медичні заклади Хмельницького продовжують забезпечувати киснем

Медичні заклади Хмельницького продовжують забезпечувати киснем, Палій Вадим

Від березня лікарні міста отримали 13 нових апаратів ШВЛ, 119 кисневих концентратори (26 придбали за останній тиждень) і 110 стаціонарних точок подачі кисню.

«З самого початку пандемії Covid-19 ми розуміли, що треба забезпечувати медичні заклади киснем. Він не лікує, але дає час медикам і лікам, він рятує життя.

В процесі придбання ще 15 концентраторів і створення ще 211 кисневих стаціонарних точок», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

В розрізі по медичних закладах це виглядає так:

Хмельницька міська лікарня.

На березень 2020-го тут було 8 апаратів ШВЛ, 2 кисневих концентратори і стаціонарні кисневі точки.

За час пандемії придбано ще 6 ШВЛ, 33 концентратори і забезпечено вже 189 стаціонарних кисневих точок. Очікується доставка ще 15 кисневих концентраторів. Паралельно буде створено ще 150 стаціонарних точок в іншому приміщенні міської лікарні.

Інфекційна лікарня.

На початок березня тут було 7 апаратів ШВЛ, 6 кисневих концентраторів, 15 стаціонарних точок подачі кисню.

За час пандемії заклад отримав 6 ШВЛ, 69 кисневих концентраторів (у тому числі і завдяки благодійникам і меценатам - 23)

Додано ще 34 стаціонарних точок подачі кисню. На разі, завершується підключення ще 61 стаціонарної точки, буде встановлено сучасний кріоциліндр. Також проплачено аванс на великий кисневий концентратор на понад 40 точок

Перинатальний центр отримав 1 апарат ШВЛ (загалом є 8 штук), 1 кисневий концентратор, додалося 8 стаціонарних точок подачі кисню. Загалом маємо 41 точку.

хмельниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі