Учені з'ясували, скільки точно антитіла здатні захищати від повторного зараження коронавірусом

В дослідженні NHS Оксфордського університету, у якому взяли участь 12 180 медичних працівників, що перехворіли на COVID-19, йдеться про те, скільки точно здатні захищати від повторного зараження коронавірусом антитіла.

Як інформує "Obozrevatel", антитіла, які виробилися після зараження коронавірусною інфекцією, можуть захищати від повторного захворювання протягом шести місяців.Тести на антитіла показали, що до моменту початку дослідження 1 246 осіб уже заразилося вірусом, але в жодного з них не було симптомів.

Тільки у трьох (0,24%) із цих людей пізніше було отримано позитивні результати, і в жодного з них не розвинулися симптоми.Регулярне тестування також виявило 89 з 11 052 осіб, що не були інфіковані до того, як пізніше d них розвинулися інфекція nf симптоми. Ще 76 співробітників, які раніше не були інфіковані, дали позитивний результат, але не мали симптомів.

Отже, загалом 168 (1,49%) із тих, хто не був інфікований раніше, або дали позитивний результат тесту на хворобу, або в них виявилися симптоми.

"Попередня інфекція SARS-CoV-2 забезпечує захист від повторного зараження в короткостроковій перспективі", – заявили дослідники.Один з авторів статті, професор Девід Ейр із Департаменту охорони здоров'я Наффілда Оксфордського університету, зазначив, що це хороші новини."Це дослідження за участю великої групи медичних працівників показало, що зараження COVID-19 справді забезпечує захист від повторного зараження на не менше ніж шість місяців", – сказав він.

За його словами, останні відкриття показують, що "в інфікованих є певний імунітет". Зниження рівня антитіл, як він уточнив, не означає їх зникнення. Крім того, якщо концентрація антитіл надзвичайно низька, імунна система має функцію пам'яті, звану В-клітинами, яка запам'ятовує, як виробляти антитіла, і швидко випускає їх, якщо знову розпізнає вірус.

коронавірус хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі