В онлайн-форматі презентували аналіз поточного стану системи управління відходами на Хмельниччині

Відбувся семінар-презентація результатів аналізу поточного стану системи управління відходами у Хмельницькій області. Протягом трьох місяців експерти французької компанії Seureca Veolia працюють над розробкою Регіонального плану управління відходами до 2030 року для нашої області.

Створення такого документу є вимогою Національної стратегії. План визначатиме правила поводження з усіма видами відходів у Хмельницькій області, поділу її на кластери, визначення розташування майбутніх полігонів, комплексів з переробки, перевантажувальних станцій тощо.

Аби представити проміжні результати експерти зібрали усіх стейкхолдерів на онлайн-презентацію. 75 учасників дискутували над проблемами у своїх містах, селах та районах, визначали подальші кроки співпраці з консультантами.

За умовами контракту готовий План консультанти мають представити у квітні 2021 року.

«Ми щиро радіємо від того, що питання управління відходами в нашій області сьогодні обговорюється в такому широкому форматі із залученням професійних європейських експертів. Завдяки такій роботі Хмельниччина матиме дійсно якісну стратегію на наступні 10 років», — розповів керівник офісу «Розумне Довкілля. Хмельницький» Микола Ваврищук.

Нагадаємо, що Регіональний план управління відходами у Хмельницькій області розробляється за експертної підтримки міжнародної компанії Seureca Veolia у межах рамкової Програми ЄБРР Green Cities, учасником якої є місто Хмельницький. Оплата роботи консультантів здійснюється за рахунок грантових коштів Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу (EU NIP).

екологія хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі