
15:15, 30 листопада 2020 р.
1000 доларів США за уникнення покарання – поліцейського затримано на хабарі

Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому затримали старшого оперуповноваженого одного із відділів поліції ГУ НП у Вінницькій області через одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).
За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав у громадянина хабар у сумі 1000 доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності через крадіжку.
28 листопада 2020 року поліцейського було затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання неправомірної вигоди.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Вінницька обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ у Вінницькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Agro Capital: спеціальні умови придбання нерухомості в Illinsky House та Montreal House для аграріїв
Новини компаній
15:00
20 серпня
ТОП новини
Оголошення
18:02, 10 серпня
05:44, 12 серпня
119
09:01, 14 серпня
13:52, 17 серпня
13:02, 20 серпня