
08:59, 1 грудня 2020 р.
Хмельницька гандбольна команда здобула три перемоги

У місті Ужгород завершився перший тур чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд Першої ліги, який тривав впродовж трьох днів, з 25 по 27 листопада. Хмельницький на цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ №1, команда ХНУ-ДЮСШ №1. Спортсмени змагались з трьома командами, у важких протистояннях хмельничани впорались із завданням тренера та отримали три перемоги, не залишивши шансів для суперників. Поєдинки видались цікавими та напруженими і завершились з такими результатами: ХНУ-ДЮСШ №1 – ШАБО - 35:26, ХНУ-ДЮСШ №1—КСЛИ - 26 :25, ХНУ-ДЮСШ №1-СДЮСШОР (м. Ужгород) - 28 :24.
Вітаємо команду та тренерів з успішним стартом, так тримати!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, Сьогодні
16:32, Сьогодні
16:32, Сьогодні
15:13, Вчора
1
23:01, 15 червня