
14:45, 18 грудня 2020 р.
У Хмельницькому свекруха вигнала на вулицю сироту-невістку з 5 дітьми

Свекруха, яка п'є, вигнала з дому невістку-сироту з 5-ма дітьми після смерті сина.
Про це розповіли в сюжеті ТСН.
Власного будинку багатодітна мама з Хмельницької області після інтернату не отримала, зі свекрухою жити не змогла. В Україні зараз на обліку на житло майже 10 000 дітей-сиріт, яким понад 23 років. Дотепер з такого віку сироти втрачали право на державне житло. Зараз же у Верховній Раді це змінили. Чи допоможе це мамі, яка бездомна з 5-ма дітьми - в сюжеті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
08:50, 9 червня
12:31, Вчора
10:04, 18 червня