• Головна
  • У хмельницький СІЗО надіслали безліч новорічних "подарунків" (ФОТО)
18:27, 2 січня 2021 р.

У хмельницький СІЗО надіслали безліч новорічних "подарунків" (ФОТО)

У хмельницький СІЗО надіслали безліч новорічних "подарунків" (ФОТО)

Випадки знайдення заборонених предметів сталися 30 грудня 2020 року

Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки з м. Хмельницького було виявлено та вилучено сухі дріжджі, які знаходилися в прихованому вигляді в середині поліетиленового пакета з какао порошком вагою 500гр. 

Під час догляду поштової посилки з м. Хмельницького було виявлено та вилучено пару навушників до мобільного телефону, 4 мобільні телефони та зарядні пристрої до них, які знаходилися в прихованому вигляді в середині картонної коробки.

Під час догляду працівниками державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" посилки із смт. Нова Ушиця було виявлено паперовий згорток із темною кристалічною речовиною невідомого походження, що знаходилися у прихованому вигляді, загорнутою в поліетиленову обгортку з-під цукерок. З цього приводу викликано СОГ Хмельницького ВП. За даною подією вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Невідому кристалічну речовину вилучено працівниками поліції для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

У посилці з міста Хмельницького було виявлено три поліетиленові згортки із речовиною невідомого походження, які знаходилися у прихованому вигляді в середині шматочків соленої риби. З цього приводу викликано СОГ Хмельницького ВП. За даною подією вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Невідому речовину вилучено працівниками поліції для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

Під час догляду працівниками державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" посилки із міста Славута було виявлено пакетик з невідомою кристалічною речовиною, що знаходилась у прихованому вигляді в пачці з-під сигарет. З цього приводу викликано СОГ Хмельницького ВП. За даною подією вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Невідому кристалічну речовину вилучено працівниками поліції для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки з м. Хмельницького було виявлено та вилучено 5 пачок дріжджів, які знаходилися в прихованому вигляді в середині коробки із пластівцями. За даним фактом працівниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів. Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки, що адресувалась від громадянки Ш. з м. Хмельницького на ім’я ув'язненого Г. було виявлено та вилучено сухі дріжджі, які знаходилися в прихованому вигляді в середині пакету вперемішку із пластівцями. За даним фактом працівниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів. Співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки, що адресувалась від громадянина С. з м. Кам’янець-Подільського на ім’я ув'язненого Б. було виявлено та вилучено сухі дріжджі, які знаходилися в прихованому вигляді в середині упаковки із пластівцями. За даним фактом працівниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сізо #хмельницький #пакунок #заборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...