• Головна
  • Програму «#ЩодняЧитай українською» буде реалізовано в Хмельницькому
12:52, 4 січня 2021 р.

Програму «#ЩодняЧитай українською» буде реалізовано в Хмельницькому

Програму «#ЩодняЧитай українською» буде реалізовано в Хмельницькому

В 2021 році у місті Хмельницькому розпочнеться реалізація нової програми підтримки українського, зокрема хмельницького, друкованого слова.

Програма підтримки читацької культури та книговидання у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки «#ЩодняЧитай українською» затверджена рішенням сесії Хмельницької міської ради від 23 грудня 2020 року. Програма сприятиме виданню книг місцевих авторів, збірок, альманахів. Передбачає також поповнення фондів бібліотек, популяризацію літератури: у рамках «#ЩодняЧитай українською» влаштовуватимуть літературні акції, вечори, зустрічі з письменниками тощо. На реалізацію програми за п’ять років з міського бюджету та частково з інших джерел планується виділити загалом понад 9 мільйонів гривень.

Заходи, які проводитимуться в рамках реалізації програми, мають на меті створити сприятливі умови для розвитку книговидавничої справи, книгорозповсюдження та популяризації української книги, а також розвивати і підтримувати читацьку культуру шляхом задоволення потреб містян у книжковій продукції, поширювати інформацію про Хмельницький.

Попередня програма «Читай українською» діяла у Хмельницькому протягом 2018-2020 років. Саме її успішна реалізація та видання за три роки понад восьми десятків назв книг сприяли затвердженню у місті нової. Зокрема завдяки програмі «Читай українською» фонди Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи поповнилися 1758-ма примірниками книг на суму 159 тис. грн. У бібліотеках міста регулярно відбувалися презентації нових місцевих літературних видань, зустрічі з авторами. Такі події були досить популярними серед містян та збирали навколо себе читачів, журналістів, літераторів і всіх дотичних до українського друкованого слова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...