• Головна
  • У 2020 році жителі Хмельниччини спрямували на підтримку українського війська майже півмяльярда гривень
14:04, 12 січня 2021 р.

У 2020 році жителі Хмельниччини спрямували на підтримку українського війська майже півмяльярда гривень

У  2020 році жителі Хмельниччини спрямували на підтримку українського війська майже півмяльярда гривень

Внесок платників військового збору краю до держбюджету за 12 місяців минулого року склав 478 мільйонів гривень, як повідомляють у Головному управлінні Державної податкової служби у Хмельницькій області.

Це на 45 мільйонів гривень, або на 10,4 відсотка більше від минулорічних надходжень в аналогічному періоді. Індикативний показник склав 107 відсотків, це означає що додатково до державного бюджету надійшло понад 30 мільйонів гривень, – інформує Головне управління ДПС у Хмельницькій області.

Зважаючи на виклики часу, пов’язані із загрозою поширення COVID-19, позитивна динаміка надходжень військового збору є віддзеркаленням відповідальності платників податків-роботодавців регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Сплата військового збору – запорука сильної української армії та відповідно захищеності державного кордону нашої країни. Дякуємо роботодавцям, які в умовах суттєвих обмежень, роблять важливий фінансовий внесок у безпеку держави, сплачуючи податки. Тим паче, на Хмельниччині податківці та бізнес працюють під гаслом «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір»! І цей слоган втілюється у реальний бюджетний зміст», - зазначили податківці.

Нагадаємо, згідно статті 163 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військового збору є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Разом з тим, визначено і ряд інших об’єктів, це – орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...