• Головна
  • На Хмельниччині підприємець відкрив магазин ритуальних послуг у “карантин вихідного дня” і отримав чималий штраф
20:39, 17 січня 2021 р.

На Хмельниччині підприємець відкрив магазин ритуальних послуг у “карантин вихідного дня” і отримав чималий штраф

На Хмельниччині підприємець відкрив магазин ритуальних послуг у “карантин вихідного дня” і отримав чималий штраф

Дунаєвецький районний суд визнав винним місцевого підприємця у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 12 січня, повідомляє ngp-ua.info.

За матеріалами справи 21 листопада близько 13 год. підприємець не припинив роботу магазину з продажу ритуальних товарів та здійснював прийом відвідувачів, чим порушив вимоги підпункту 4 пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

У суді чоловік не заперечив проти вказаного правопорушення, визнав вину та щиро розкаявся. Наголосив, що йому було відомо про запроваджений “карантин вихідного дня”, але за телефонним дзвінком клієнтів відкрив магазин, щоб останні мали змогу подивитись на пам`ятники. Необхідності у роботі магазину не було, першочергові ритуальні товари не продавав.

Суддя не знайшов підстав для застосування до підприємця більш м`якого покарання через підвищену небезпеку для оточуючих та загрозу суспільству і окремим громадянам поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Додав, що у підприємця не було будь-якої необхідності терміново відкривати магазин у “карантин вихідного дня”; ритуальних товарів першої необхідності у продажу магазину немає, оскільки магазин спеціалізується на пам`ятниках, але під час дії вказаних заборон пам`ятники ніхто не замовляв.

Як відомо, з 14 до 30 листопада в Україні діяв “карантин вихідного дня”.

У цей період протягом вихідних днів заборонялося приймання відвідувачів суб`єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами; провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв`язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...