• Головна
  • Підтримка спортсменів та тренерів, покращення спортивної інфраструктури – напрямки бюджету у Хмельницькому
09:27, 18 січня 2021 р.

Підтримка спортсменів та тренерів, покращення спортивної інфраструктури – напрямки бюджету у Хмельницькому

Підтримка спортсменів та тренерів, покращення спортивної інфраструктури – напрямки бюджету у Хмельницькому

На розвиток галузі «Молодь» у 2021 році передбачено у бюджеті 16,76 млн грн. За рахунок цих коштів буде забезпечено функціонування установ та здійснення ними статутної діяльності:

- Комунальна установа «Молодіжний центр»;

- Міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання;

- Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

- Спортивно-культурний центр «Плоскирів».

Планується проводити фестивалі: популяризації здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я», екологічної творчості «Свіжий вітер», молодіжний фестиваль мого міста «My Fest», фестиваль повстанського духу «Лицарський хрест» та фестиваль сімейних цінностей «Парад близнюків».

Також Міським центром по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання заплановано провести Міську лігу за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», чергові дитячі змагання «Перегони на толокарах та самокатах», які регулярно до впровадження карантинних обмежень відбувалися першої суботи серпня, також заплановано проведення дитячих змагань «COOL GAMES».

Працівники комунальної установи «Молодіжний центр» планують реалізувати:

- Школу неформальної освіти «Я - агент змін»;

- освітній проект «Школа журналістики»;

- Молодіжний форум «Навколо освіти»;

- творчу зустріч «Кращі молодіжні стартапи» до Дня міста;

- екологічний форум «Save our home».

Передбачено надання кредиту на придбання або реконструкцію житла молодій сім’ї (300,0 тис. грн).

Будуть підтримуватися проєкти, ініційовані молодіжними громадськими організаціями та ініціативними групами (60.0 тис. грн).

На базі дитячо-юнацьких спортивних шкіл будуть організовані табори з денним перебуванням для обдарованих дітей-спортсменів. Заплановано охопити послугами з відпочинку 170 дітей (150,0 тис. грн).

У поточному році заплановано виконати капітальний ремонт підліткового клубу «Мустанг» (вул. Старокостянтинівське шосе, 8), на що з міського бюджету передбачено 733957 грн. та відремонтувати покрівлю адміністративної будівлі Спортивно-культурного центру «Плоскирів».

На розвиток галузі «Фізична культура і спорт» з міського бюджету на 2021 рік передбачено 71,1 млн грн, а саме:

- на забезпечення діяльності комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл 44066 тис. грн;

- на фінансову підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивного товариства «Україна» заплановано 8097,6 тис. грн;

- на проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, в тому числі підготовка та участь в обласних і всеукраїнських змаганнях спортсменів, які представляють Хмельницьку міську територіальну громаду заплановано 15450 тис. грн.

З січня 2021 року започатковано виплату винагороди спортсменам, які посіли призові місця на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи та тренерам, які їх підготували. Сума винагород складає від 5 до 50 тис. грн. В міському бюджеті на дані виплати заплановано 500 тис. грн.

В міському бюджеті також закладено кошти на виплату матеріальної допомоги з підготовки до Олімпійських ігор, сума виплат на спортсмена складає по 75 тис. грн, загальна сума складає 225 тис. грн

З січня 2021 року кількість премій та стипендій міського голови збільшено до 20. Отже, 20 спортсменів отримуватимуть стипендію за високі спортивні досягнення у 2021 році та 20 тренерів отримуватимуть премію міського голови. Цьогоріч підвищену стипендію міського голови у розмірі 10 тис. грн отримуватимуть троє спортсменів: Марина Бех-Романчук, Ольга Полюк та Дмитро Чумак. Ці спортсмени входять до складу групи «Еліт» по підготовці до Олімпійських ігор. Всі інші будуть отримувати премії та стипендії у розмірі 100 відсотків від прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на 1 січня ця сума складає 2270,00 грн).

З метою покращення матеріально-технічної бази комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Спортивній, 17 (вартість 405,8 тис. грн) та виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію майданчика по вул. Кармелюка в м. Хмельницькому вартістю 200 тис. грн.

По Програмі бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) заплановано реалізувати три проєкта:

- «Мультифункціональний coworking-простір ДЮСШ №1» (вартість проєкта 118770 грн);

- «KHMELNYTSKYI FAMILY FEST 2021» (вартість проєкта 149965 грн);

- «Настільний теніс від любителів до чемпіонів» (вартість проєкта 145410 грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...