• Головна
  • Дотримання правопорядку в Хмельницькому контролює адміністративна комісія
12:31, 21 січня 2021 р.

Дотримання правопорядку в Хмельницькому контролює адміністративна комісія

Дотримання правопорядку в Хмельницькому контролює адміністративна комісія

Протягом 2020 року відбулося 20 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 1252 адміністративні справи. Робота комісії спрямована на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин та умов, які сприяють їх вчиненню, на виховання громадян у дусі високої свідомості і дисципліни, суворого додержання законів України.

629 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів, 52 особи попереджено, 337 осіб отримали усне зауваження, 230 адміністративних справ закрито провадженням (за різними мотивами).

Адміністративні справи розглядались за ознаками правопорушень, передбачених статями кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення правил стосувалися користування електроенергією чи газом (36 адміністративних справ), благоустрою (1163 адміністративних справи), утримання собак (10 адміністративних справ), торгівлі і надання послуг (3 адміністративних справи), торгівлі на ринках (10 адміністративних справ), додержання тиші в населених пунктах (2 адміністративних справи) та інші.

Адміністративною комісією накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 561, 890 тис. грн.

Добровільно сплачено штрафів на суму 136,437 тис. грн.

Для примусового виконання направлено матеріали в Державну виконавчу службу на суму 254,983 тис. грн.

Результати розгляду адміністративних справ узагальнювались і за ініціативою адміністративної комісії вносились пропозиції і зауваження з питання якості підготовки адміністративних протоколів у відповідні органи та організації, які наділені повноваженнями складати адміністративні протоколи.

З метою повного, всебічного й об’єктивного розгляду справ та прийняття рішень на засідання адміністративної комісії систематично запрошували представників служб, які направляють адміністративні справи.

Члени адміністративної комісії надавали практичну допомогу в роз’ясненні громадянам вимог адміністративного законодавства, вносили відповідні пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...