• Головна
  • Кращі практики громад Хмельниччини потрапили до збірки Асоціації міст України
15:37, 8 лютого 2021 р.

Кращі практики громад Хмельниччини потрапили до збірки Асоціації міст України

Кращі практики громад Хмельниччини, що стосуються забезпечення гендерної рівності потрапили до збірки

Асоціації міст України Асоціація міст України представляє збірку кращих практик територіальних громад у питаннях гендерної рівності. Видання «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Досвід територіальних громад» підготовлене в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який реалізує Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

У публікаціях зібрано успішні приклади написання гендерних паспортів, впровадження Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у життя місцевих громад, роботи з молоддю, сприяння жіночому підприємництву, втілення комплексних програм із запобігання домашньому насильству та інших ініціатив, реалізованих органами місцевого самоврядування у співпраці з громадськими організаціями тощо.

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан:

«Для Асоціації міст України питання рівних можливостей та розширення участі жінок у місцевому самоврядуванні та місцевому розвитку є пріоритетним. Адже зрозуміло, що рівно­правне представництво забезпечує прийняття обґрунтованих рішень, справедливий розподіл ресурсів і можливостей, підвищення якості життя всієї громади». У збірці можна дізнатися більше про ініціативи Шепетівської міської ради, Нетішинської міської ради, Красилівської міської ради.

Кращі практики громад Хмельниччини потрапили до збірки Асоціації міст України , фото-1

Переглянути онлайн-версію збірки можна за посиланням:

http://auc.org.ua/sites/default/files/library/gend_eq_bp.pdf

Нагадаємо, щороку АМУ проводить Конкурс короткострокових гендерних ініціатив що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку. У 2020 році АМУ провела дослідження «Гендерна політика на місцевому рівні». Наприкінці 2020 року шість громад розробили гендерні паспорти за підтримки АМУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...