Понад 500 платників податків Хмельниччини уже скористалися перевагами програмних РРО

Понад 500 платників податків Хмельниччини уже  скористалися перевагами програмних РРО , Палій Вадим

Головне управління ДПС у Хмельницькій області наголошує, що зареєструвати програмний РРО можна швидко та просто.

Відповідний відеоурок розроблено Державною податковою службою України. Для початку роботи з програмним РРО необхідно, перш за все, отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. ДПС такі ключі видає безкоштовно. Потім потрібно встановити програмне забезпечення на будь-який зручний пристрій, який є в наявності. Це може бути комп’ютер, смартфон або планшет.

Завантажити програмне забезпечення можна за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih- operatsiy/.

На офіційному вебпорталі ДПС створено банер «Програмні РРО» (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/), який містить актуальну інформацію, пов’язану з ПРРО, включаючи нормативно-правові акти, відеоуроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, інструкції щодо заповнення та подання форм, інформаційні повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень, контакти відповідальних осіб ДПС, які надають роз’яснення, пов’язані з роботою ПРРО.

На сьогодні перевагами програмних РРО уже скористалися 535 платників податків. Ця статистика свідчить про те, що суб’єкти господарювання розуміють, що перехід на електронні сервіси є більш оптимальним з точки зору витрат часу та фінансових витрат. Це зручно і вигідно. Будьте мобільними! Вдосконалюйтесь разом з податковою службою!

Управління електронних сервісів ГУ ДПС у Хмельницькій області

хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі