Понад 47 млн грн планують витратити на створення належних освітніх умов для школярів з Хмельниччини у 2021 році

Понад 47 млн грн планують витратити на створення належних освітніх умов для школярів з Хмельниччини у 2021 році, Палій Вадим

Усі школи, що включені в програму «Велике будівництво», будуть відповідати умовам новітнього освітнього простору.

Про це заявив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Наше завдання впродовж найближчих років створити доступну і зручну інфраструктуру в регіонах України, яка буде стосуватися життя громадян в усіх аспектах. Це освіта, охорона здоров’я, безпека, адміністративні послуги, послуги культури, а також спорт. Це означає, що за результатами програми «Велике будівництво», 100% шкіл, які включені в програму, будуть відповідати усім умовам новітнього освітнього простору», – заявив Олексій Чернишов.

Сподіваємося, що уже незабаром втілення цих нових принципів відчують і школярі Хмельниччини.

«Очікуємо затвердження переліку програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році, які попередньо входять до програми Президента України «Велике будівництво» 2021 рік. Серед них 3 навчальних заклади: школи у м. Славута, смт. Нова Ушиця та с.Солобківці. На це планується виділити понад 47 млн гривень,» – зазначає голова ОДА Сергій Гамалій.

Голова адміністрації наголошує, що під час будівництва в цих навчальних закладах буде забезпечено суворий контроль за якістю робіт та належним їх оснащенням, адже тільки так можна зберегти здоров’я дітей та сприяти їх успішному навчанню, що в подальшому дозволить їм реалізувати себе в дорослому житті.

освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі