
09:59, 25 лютого 2021 р.
Сергій Гамалій: Хмельниччина отримала вакцину від COVID-19

Хмельниччина отримала вакцину від COVID-19. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.
“18300 доз вакцини від COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield) уже прибули на обласну базу спецмедпостачання. Цієї кількості вакцини достатньо, щоб щепити 9150 осіб,” – зазначає очільник адміністрації.
Сьогодні першими будуть провакциновані майже три десятки медпрацівників, що працюють з хворими на COVID-19.
Нагадаємо, що ця вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ та вже використовують у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
23:01, 15 червня
15:22, Сьогодні
12:14, 19 червня
10:04, 18 червня