• Головна
  • За підсумками роботи Хмельниччину визнали найкращою в Департаменті поліції охорони
10:44, 1 березня 2021 р.

За підсумками роботи Хмельниччину визнали найкращою в Департаменті поліції охорони

За підсумками роботи Хмельниччину визнали найкращою в Департаменті поліції охорони

У Департаменті поліції охорони підсумували роботу за 2020 рік. Краща – Хмельниччина!

Під головуванням начальника Департаменту поліції охорони Сергія Парфенюка відбулася оперативна нарада з питань підведення підсумків поліції охорони за 2020 рік. У нараді взяли участь керівництво Департаменту поліції охорони, начальники структурних підрозділів Департаменту поліції охорони та начальники органів та установ поліції охорони.

Події 2020 року, пов’язані з поширенням Коронавірусної інфекції COVID-19 та карантинних заходів у країні, які суттєво внесли корективи в показники соціально-економічного розвитку країни та складнощі в роботі як Національної поліції України, так і органів та підрозділів поліції охорони.

Незважаючи на виклики, які постали перед службою Робота органів поліції охорони впродовж 2020 року спрямована на забезпечення публічної безпеки і порядку, надійної охорони об’єктів державної форми власності та інших сфер господарської діяльності, удосконалення службової та фінансово-господарської діяльності. -

Основним критерієм оцінки ефективності нашої роботи залишається високий рівень протидії майновим злочинам і правопорушенням. Тож ми повинні підбити підсумки, зробити висновки й ставити нові плани та йти до нових результатів та звершень, – наголосив начальник Департаменту Сергій Парфенюк. – Водночас найбільшим досягненням нашої служби є недопущення втрат серед особового складу під час виконання службових обов’язків і врятовані 16 життів громадян за безпосередньої участі працівників охорони. Одним із важливих показників діяльності поліції охорони – це якісні послуги, а також гарантування людям відчуття безпеки: у потрібний момент поліцейський прийде на допомогу. - Ураховуючи ефективність роботи у 2020 році, хочу зазначити, що ми й надалі повинні працювати на розвиток ПО, покращувати стан службової та фінансово-господарської діяльності, – зазначив Сергій Парфенюк.

Крім того було поставлено основні цілі на наступний, 2021 рік, серед яких:

• Забезпечити розбудову комплексної системи охорони та захисту об’єктів критичної інфраструктури держави, державної, комунальної та приватної форм власності;

• Забезпечити розвиток сучасних охоронних технологій для ефективної протидії різним загрозам і правопорушенням;

• Розширити спектр присутності та ефективну комунікацію з утвореними територіальними громадами та територіальними органами поліції в рамках реалізації проєкту створення єдиного безпекового простору;

• Побудувати уніфіковану систему дистанційного професійного навчання усіх категорій працівників поліції охорони.

На завершення наради начальник Департаменту подякував керівникам органів за досягнуті позитивні результати та наголосив, що сьогодні потрібно бути вкрай обережними, враховувати в своїй діяльності епідемічну ситуацію у світі та країні, зокрема, а також вжити практичних і невідкладних заходів щодо недопущення дорожньо-транспортних пригод.

Зокрема, 3-тє місце посіло Управління поліції охорони у Львівській області, 2-ге місце – в Управління поліції охорони у Полтавській області, та 1-ше місце зайняло Управління поліції охорони у Хмельницькій області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...