
16:32, 4 березня 2021 р.
Хмельничанка здобула «бронзу» на Чемпіонаті України з легкої атлетики

2 та 3 березня в Києві проходив чемпіонат України у приміщенні серед ДЮСШ, СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2008-2009 р. н.
Вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Юлія Герщук (тренер-викладач Леонід Рибак) стала призером цих змагань. Змагалась Юля за програмою легкоатлетичного двоборства з бігу на 60 метрів та 200 метрів. В бігу на 60 м спортсменка показала третій результат (8.50 с), з бігу на 200 м теж була третьою (28.14 с).
В підсумку, за сумою двох видів спортсменка здобула бронзову нагороду.
Вітаємо Юлю та тренера Леоніда Рибака з особистими рекордами, бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові спортивні вершини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
23:01, 15 червня
15:22, Сьогодні
12:14, 19 червня
10:04, 18 червня