• Головна
  • Керівниця магазину "АТБ" у Хмельницькому Олена Губко: "Мені пощастило не тільки отримати роботу, але й знайти своє покликання
Новини компаній
11:00, 9 березня 2021 р.

Керівниця магазину "АТБ" у Хмельницькому Олена Губко: "Мені пощастило не тільки отримати роботу, але й знайти своє покликання

Новини компаній
 Керівниця магазину "АТБ" у Хмельницькому Олена Губко: "Мені пощастило не тільки отримати роботу, але й  знайти своє покликання

Більш як чотири мільйони українських громадян щодня відвідують супермаркети "АТБ" – надійного та перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів та якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами.

Компанія працює на вітчизняному ринку роздрібної торгівлі вже понад чверть сторіччя, займає лідируючі позиції за багатьма показниками. Зараз 1206 магазинів "АТБ" щодня без перерв, вихідних і переобліків відкриті для покупців у 307 містах і містечках України.

Аби понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця на численних поличках магазинів найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда корпорації "АТБ" – понад 68 тисяч осіб! Переважна більшість з них (44546 ос.) – це представниці чарівної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто традиційно відсвяткує на своєму робочому місці. Недарма в магазинах "АТБ" жартома називають свій дружний колектив "робочою родиною".

Ці дивовижні жінки відіграють визначальну роль у процесі динамічного розвитку найбільшої торговельної компанії країни, забезпечують населення якісними продуктами за справедливими цінами. Корпорація щороку відкриває близько сотні магазинів "АТБ", створює п'ять-сім тисяч нових робочих місць.

Кілька років поспіль "АТБ" займає лідируючі позиції в рейтингу найкращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

У супермаркетах "АТБ" у різних куточками нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавку. Часто-густо вони вправно керують магазинами, працюють логістами, товарознавцями, бухгалтерами, очолюють відділи контролю якості "АТБ" і навіть займаються питаннями охорони й безпеки (438 співробітниць). У компанії є безліч прикладів того, як, прийшовши на просту посаду, жінка з часом стає гарним фахівцем, проходить безкоштовну підготовку в учбовому центрі "АТБ" (сьогодні таких є чотири), будує успішну кар'єру, стає керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними з відкритих джерел 85% керівників супермаркетів "АТБ" розпочинали кар'єру з пересічних посад, наприклад продавця-консультанта. Станом на поточний час жінки очолюють роботу 1150 магазинів мережі. Всього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі. Наймолодшій з них лише 18 років. Та є й жіночка, яка відсвяткувала свій 78-й день народження.

 Керівниця магазину "АТБ" у Хмельницькому Олена Губко: "Мені пощастило не тільки отримати роботу, але й  знайти своє покликання, фото-1

Окрім добре знайомої українцям мережі "АТБ-Маркет" до складу корпорації також входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки праці десятків тисяч українських жінок вони багато років є лідерами в своїх сегментах бізнесу. Важливо розуміти, що ритейл – це галузь, яка вимагає від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці "АТБ", коли сам віриш у власні сили, коли робота для тебе не тільки спосіб заробити грошей, але й частина твого життя, то будь-яке завдання буде виконане! Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!

На тендітних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими та якісними продуктами за доступними цінами.

День торгівлі леді "АТБ" традиційно вважають своїм головного святом, проте не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березня ми поставили кілька запитань –керівниці магазину АТБ № 95 у Хмельницькому Олені Губко, людині надзвичайно енергійній і цілеспрямованій.

Олена Валеріївна прийшла у компанію у 2014 році на посаду продавця-консультанта. Її історія може бути наочним прикладом побудови успішної кар'єри у великій команді лідерів вітчизняного ритейлу.

Завдяки безмежній відданості улюбленій справі, активній життєвій позиції та великому бажанню розвиватися вона з часом отримала підвищення – стала адміністратором торгового залу. Після проходження курсу підготовки в учбовому центрі "АТБ" отримала посаду заступника керівника магазину, а потім і сама стала на чолі супермаркета. У свої 25 років вона вже є досвідченим керівником, користується повагою чималого колективу та впевнено будує власне майбутнє.

– Олено Валеріївно, як 85% адміністративного персоналу "АТБ", ви пройшли кар'єрними сходинками від посади продавця до керівника магазину. Яким був цей шлях?–– Можна сказати, що мені дуже пощастило. У 18 років я не тільки отримала своє перше робоче місце, а й знайшла своє покликання. Зрозуміла, що це моє, що мені тут дійсно цікаво. Мабуть, саме через це будь-які складнощі не ставали проблемою. Це був виклик собі, потужний стимул для подальшого розвитку та самовдосконалення. Я набувала досвіду, отримувала нові вміння та знання.

– Розумію, що робота для вас – це частина життя. А як ви полюбляєте проводити вільний час?

– Для мене кращий відпочинок – це прогулянка нашим чудовим містом.

– Одне з найбільш поширених привітань на 8 Березня – це побажання щастя. Ви вважаєте себе щасливою людиною?

– Звичайно, так! Для цього потрібно не так багато: лад і спокій у родині та на роботі. Все інше потроху додасться.

– Чого б вам хотілося побажати своїм колегам-жінкам напередодні 8 Березня?

– Того, що є найбільш важливим для кожної жінки – міцного здоров'я, любові й удачі.

Автор: Віталій Крапивницький

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...