• Головна
  • Реанімація в хмельницькій міській інфекційній лікарні заповнена
17:09, 9 березня

Реанімація в хмельницькій міській інфекційній лікарні заповнена

Реанімація в  хмельницькій міській інфекційній лікарні заповнена

До числа хворих додалась і малеча: зараз лікують 3 дітей в стаціонарі. Окрім того, 7 пацієнтів уже повторно заражені коронавірусом

Третя хвиля коронавірусу набирає обертів. Якщо ще пару тижнів тому до Хмельницької інфекційної лікарні за добу поступало орієнтовно 6-8 пацієнтів хворих з COVID-19, то зраз госпіталізують десятками, про це інформує Depo.Хмельницький.

Як каже директорка КП "Хмельницька інфекційна лікарня" Оксана Піддубна, наближаємся можливо до тієї цифри, коли в нас був – 50 чи 55 за добу, тобто активно госпіталізуємо важких хворих. Реанімаційне відділення заповнене. Практично всі пацієнти потребують кисневої терапії.

Серед інфікованих зараз переважають люди середнього віку і молодь, яка теж важко переносять недугу. До числа хворих додалась і малеча: зараз лікують 3 дітей в стаціонарі. Окрім того, 7 пацієнтів уже повторно заражені коронавірусом.

"Сьогодні маємо 153 пацієнта, а можемо прийняти і надати допомогу - до 180, кисневу в тому числі. Бо це основа основ лікування, - каже Оксана Піддубна. - Якщо в нас буде така ситуація, що ми не будемо справлятися – не буде вистачати місць, ми безумовно будемо приймати в першу чергу міських хворих, тому що в області є свої відділення – в районних лікарнях. Ми в основному дуже важких приймаєм з районів."

Нагадаємо, за даними ОДА завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, зараз складає 54,01%

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ускладнення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
З самого початку спалаху COVID-19 IPC грає важливу роль в профілактичних і пом'якшуючих заходах. Щоб забезпечити засноване на фактичних даних керівництво за якістю і оперативне реагування на глобальний попит, ВООЗ скликала Спеціальну консультативну групу експертів з профілактики та інфекційного контролю у рамках.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...