• Головна
  • Податковий позитив: з початку року у розпорядження громади Хмельниччини надійшло 1,2 мільярда гривень
08:48, 12 березня 2021 р.

Податковий позитив: з початку року у розпорядження громади Хмельниччини надійшло 1,2 мільярда гривень

Податковий позитив: з початку року у розпорядження громади  Хмельниччини надійшло 1,2 мільярда гривень

Протягом січня-лютого 2021 року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 1,2 мільярда гривень податкових платежів.

Загальна сума отриманих територіальними громадами податків та зборів перевищує результати двох місяців минулого року на 9 відсотків, що в абсолютній сумі становить понад 100 мільйонів гривень,- повідомили у Головному управлінні ДПС в області. Примітно, що розписи бюджетних призначень, затверджених місцевими радами виконано на 110 відсотків, тобто додаткові надходження до скарбниць громад в абсолютній сумі склали 115 мільйонів гривень.

Топовим податковим платежем, які формують доходи громад Хмельниччини, став податок на доходи фізичних осіб. Саме завдяки задекларованій праці жителів області сума сплаченого ПДФО досягла рівня у 819 мільйонів гривень, що на 114 мільйонів гривень перевищує результат січня-ютого 2020 року. Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та сплати місцевих податків.

Примітно, що переважна більшість господарюючих суб’єктів відповідально ставиться до виконання конституційного обов’язку – сплати податків, своєчасно і в повному обсязі. Водночас для забезпечення фінансової самостійності і спроможності громад податкова служба налагодила системний обмін інформацію з органами місцевої влади про використання землі, реальні робочі місця, виплату заробітної плати та втілювані бізнес-проекти, - коментують результати роботи у податковій службі області Нагадаємо, що з початку року на Хмельниччині податкові платежі до бюджетів усіх рівнів склали 2,2 мільярда гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...