• Головна
  • Хмельницьким матерям-героїням вручили нагороди
13:57, 12 березня 2021 р.

Хмельницьким матерям-героїням вручили нагороди

Хмельницьким матерям-героїням вручили нагороди

Наталія Крижанівська – мати 12 дітей (вісьмох синів і чотирьох доньок, найстаршій дитині виповнилося 20 років, наймолодшій – 3), Алла Шевченко – мати 6 дітей (чотирьох дівчаток і двох хлопчиків, найстаршій дитині 23 роки, наймолодшій – 6).

Відповідно до Указу Президента України обидві жінки удостоєні звання «Мати-героїня». Почесну відзнаку багатодітним хмельничанкам сьогодні вручив секретар Хмельницької міської ради Віталій Діденко. Разом із матерями-героїнями до кабінету секретаря міської ради завітали їхні чоловіки та діти.

Станом на 1 березня 2021 року у місті Хмельницькому проживає 112 багатодітних матерів, які за особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей з 2004 по 2021 роки згідно Указів Президента України отримали почесне звання України «Мати-героїня».

Починаючи з 2008 року відповідно до Указу Президента України від 25.12.07р. №1254 «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», нагороджені жінки отримують одноразову допомогу в розмірі десяти прожиткових мінімумів (отримали по 21000 грн.)

Матері-героїні, які не досягли пенсійного віку, отримують один проїзний квиток за рахунок міського бюджету, проїзний квиток у 2021 році отримують 10 «Матерів- героїнь».

Станом на 1 березня 2021 р. в місті проживає 1670 багатодітних сімей в яких виховується 5220 дітей. В 233 сім’ях виховується 4 та більше дітей. Багатодітні сім’ї отримують 50 - відсоткову знижку плати за користування комунальними послугами, діти отримують безоплатний проїзд усіма видами міського транспорту. Протягом року проводяться загальноміські заходи для дітей з багатодітних родин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мати_героїня #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...